24-CBSA-1.0X1.0X0.2
DigiKeys varenummer
1798-1023-ND
Producenter
Producentens varenummer
24-CBSA-1.0X1.0X0.2
Beskrivelse
RF SHIELD 1" X 1" THROUGH HOLE
Producentens standard leveringstid
3 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
RF-skærmningerAfskærmning, 2 dele 1,000" (25,40mm) X 1,000" (25,40mm) Uden ventilation Hulmontering
Kategori
Højde - Samlet
0,200" (5,08mm)
Producenter
Leader Tech Inc.
Længde - Samlet
1,000" (25,40mm)
Emballage
Bulk
Bredde - Samlet
1,000" (25,40mm)