20S-CBSA-2.0X2.5X0.2
DigiKeys varenummer
20S-CBSA-2.0X2.5X0.2-ND
Producenter
Producentens varenummer
20S-CBSA-2.0X2.5X0.2
Beskrivelse
RF SHIELD 2" X 2.5" SMD
Producentens standard leveringstid
3 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
RF-skærmningerAfskærmning, 2 dele 2,000" (50,80mm) X 2,500" (63,50mm) Uden ventilation Overflademontering
Kategori
Højde - Samlet
0,200" (5,08mm)
Producenter
Leader Tech Inc.
Længde - Samlet
2,500" (63,50mm)
Serie
Bredde - Samlet
2,000" (50,80mm)