20-CBSA-1.75X2.0X0.2
DigiKeys varenummer
20-CBSA-1.75X2.0X0.2-ND
Producenter
Producentens varenummer
20-CBSA-1.75X2.0X0.2
Beskrivelse
RF SHIELD 1.75" X 2" SMD
Producentens standard leveringstid
3 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
RF-skærmningerAfskærmning, 2 dele 1,750" (44,45mm) X 2,000" (50,80mm) Uden ventilation Overflademontering
Kategori
Højde - Samlet
0,200" (5,08mm)
Producenter
Leader Tech Inc.
Længde - Samlet
2,000" (50,80mm)
Serie
Bredde - Samlet
1,750" (44,45mm)