TFDL3006
DigiKeys varenummer
5073-TFDL3006-ND
Producenter
Producentens varenummer
TFDL3006
Beskrivelse
C6 SFTP 4PR/26 STR LSZ RED 1K
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
8 (4 parsnoede) Leder Multipar, Cat6+ Kabel Rød 26 AWG Folie, Flet 1000,0' (304,8m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,260" (6,60mm)
Mfr
Afskærmningstype
Folie, Flet
Serie
Længde
1000,0' (304,8m)
Emballage
Bulk
Kappefarve
Rød
Varestatus
Aktiv
Spænding
1.5 kV
Kabeltype
Driftstemperatur
-20°C – 75°C
Antal ledere
8 (4 parsnoede)
Kappe (isolerings) tykkelse
0,0300" (0,762mm)
Trådtykkelse
Lederisolering
Polyethylen (PE)
Ledertråd
7/34
Afskærmningsmateriale
Aluminium; Kobber, Tinbeslået
Ledermateriale
Kobber, Tinbeslået
Afskærmningsdækning
100%, 80%