C14-C132-15-2F
DigiKeys varenummer
5073-C14-C132-15-2F-ND
Producenter
Producentens varenummer
C14-C132-15-2F
Beskrivelse
C14 - 2C13 SPLIT POWER CORD, 15A
Producentens standard leveringstid
5 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2,00' (609,6mm) Strømledning Sort IEC 320-C14 til IEC 320-C13 (2) SJT
Kategori
Ledningstype
SJT
Producenter
L-com
Trådtykkelse
14 AWG
Emballage
Pose
Afskærmning
Uskærmet
Varestatus
Aktiv
Længde
2,00' (609,6mm)
Type
Hanben (blade) til hunfatninger (åbninger)
Farve
Sort
1. stikforbindelse
IEC 320-C14
Spændingsklassifikation
250V
2. stikforbindelse
IEC 320-C13 (2)
Strømklassificering (AMPS)
15A
Antal ledere
3
Driftstemperatur
105°C