W4P42X8W04-U100D3B0A
DigiKeys varenummer
478-W4P42X8W04-U100D3B0A-ND
Producenter
Producentens varenummer
W4P42X8W04-U100D3B0A
Beskrivelse
WI-FI DUAL BAND/BLUETOOTH PCB AN
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2,44GHz, 5,5GHz, 6,525GHz Bluetooth, M2M, Wi-Fi, WLAN, ZigBee™ PCB-spor RF-antenner 2,4GHz – 2,48GHz, 5,15GHz – 5,85GHz, 5,925GHz – 7,125GHz 1,7dBi, 3,4dBi, 4,2dBi MHFI, U,FL Selvklæbende
Kategori
Antal bånd
3
Producenter
KYOCERA AVX
Returtab
-16dB, -12dB
Serie
Gain
1,7dBi, 3,4dBi, 4,2dBi
Emballage
Bulk
Effekt - Maks.
2 W
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Kabel - 100mm
RF-familie/standard
802.15.4, Bluetooth, wi-fi
Terminering
MHFI, U,FL
Frekvensgruppe
Bredbånd
Monteringstype
Selvklæbende
Frekvens (center/bånd)
2,44GHz, 5,5GHz, 6,525GHz
Højde (maks.)
0,016" (0,40mm)
Frekvensområde
2,4GHz – 2,48GHz, 5,15GHz – 5,85GHz, 5,925GHz – 7,125GHz