W3A45C103K4T2A
DigiKeys varenummer
478-W3A45C103K4T2ATR-ND - Tape & Reel (TR)
478-W3A45C103K4T2ACT-ND - Afskåret tape (CT)
478-W3A45C103K4T2ADKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
W3A45C103K4T2A
Beskrivelse
CAP ARRAY 10000PF 50V X7R 0612
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10000pF Isoleret Kondensator 4 Array 50 V X7R 1206 (3216 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
W3A45C103K4T2A Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Antal kondensatorer
4
Producenter
KYOCERA AVX
Kredsløbstype
Isoleret
Serie
Temperaturkoefficient
X7R
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringer
AEC-Q200
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Kapacitans
10000pF
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Tolerance
±10%
Leverandørs enhedspakning
0612 (1632 metrisk)
Spænding - Nominel
50 V
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Dielektrisk materiale
Keramisk
Højde - Monteret (maks.)
0,053" (1,35mm)