W2H15C4738AT1F er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
0.047 µF Gennemføringskondensatorer 50V 2 A 150mOhm 0805 (2012 metrisk), 4 PC Pad
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.