TRMD476K020K0055 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
47 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 20 V 2917 (7343 metrisk) 55mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TRMD476K020K0055
DigiKeys varenummer
478-TRMD476K020K0055TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TRMD476K020K0055
Beskrivelse
CAP TANT
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TRMD476K020K0055 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Monteringstype
Overflademontering
Serie
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Kapacitans
Producents størrelseskode
D
Tolerance
±10%
Klassificeringer
AEC-Q200
Spænding - Nominel
20 V
Funktioner
Automotive
Type
Formstøbt
Klasse
Automotive
ESR (ækvivalent seriemodstand)
55mOhm @ 100kHz