TRMD337M006R0035
DigiKeys varenummer
478-TRMD337M006R0035TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TRMD337M006R0035
Beskrivelse
CAP TANT
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
330 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 6.3 V 2917 (7343 metrisk) 35mOhm @ 100kHz
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
TRMD337M006R0035 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Monteringstype
Overflademontering
Serie
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Kapacitans
Producents størrelseskode
D
Tolerance
±20%
Klassificeringer
AEC-Q200
Spænding - Nominel
6.3 V
Funktioner
Automotive
Type
Formstøbt
Klasse
Automotive
ESR (ækvivalent seriemodstand)
35mOhm @ 100kHz