TPSY227M010R0100V
DigiKeys varenummer
478-TPSY227M010R0100VTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TPSY227M010R0100V
Beskrivelse
CAP TANT 220UF 20% 10V 2917
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
220 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 10 V 2917 (7343 metrisk) 100mOhm @ 100kHz
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
100mOhm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,079" (2,00mm)
Spænding - Nominel
10 V