TPSY107M010P0150 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
KEMET
100 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 10 V 2917 (7343 metrisk) 150mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TPSY107M010P0150
DigiKeys varenummer
478-TPSY107M010P0150TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TPSY107M010P0150
Beskrivelse
CAP TANT 100UF 20% 10V 2917
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
150mOhm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,079" (2,00mm)
Spænding - Nominel
10 V