TPSY106M035S0250 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Vishay Sprague
På lager: 961
Datablad
10 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 35 V 2917 (7343 metrisk) 250mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TPSY106M035S0250
DigiKeys varenummer
478-TPSY106M035S0250TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TPSY106M035S0250
Beskrivelse
CAP TANT 10UF 20% 35V 2917
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
250mOhm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,079" (2,00mm)
Spænding - Nominel
35 V