TPSW686M006S0125
DigiKeys varenummer
478-TPSW686M006S0125TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TPSW686M006S0125
Beskrivelse
CAP TANT 68UF 20% 6.3V 2312
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
68 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 6.3 V 2312 (6032 metrisk) 125mOhm @ 100kHz
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
125mOhm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Pakke/hus
2312 (6032 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,236" L x 0,126" B (6,00mm x 3,20mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,059" (1,50mm)
Spænding - Nominel
6.3 V