TPSV108M006S0050 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
1000 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 6.3 V 2924 (7361 metrisk) 50mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TPSV108M006S0050
DigiKeys varenummer
478-TPSV108M006S0050TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TPSV108M006S0050
Beskrivelse
CAP TANT 1000UF 20% 6.3V 2924
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
50mOhm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Pakke/hus
2924 (7361 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,240" B (7,30mm x 6,10mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,148" (3,75mm)
Spænding - Nominel
6.3 V