TPSF226M025R0300
DigiKeys varenummer
478-TPSF226M025R0300TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TPSF226M025R0300
Beskrivelse
CAP TANT 22UF 20% 25V 2312
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 25 V 2312 (6032 metrisk) 300mOhm @ 100kHz
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
300mOhm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Pakke/hus
2312 (6032 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,236" L x 0,126" B (6,00mm x 3,20mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,079" (2,00mm)
Spænding - Nominel
25 V