TPSE687K004R0040 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
680 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 4 V 2917 (7343 metrisk) 40mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
2917-(7343 Metric)-TPS-E-Chip-Caps
TPSE687K004R0040
DigiKeys varenummer
TPSE687K004R0040-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TPSE687K004R0040
Beskrivelse
CAP TANT 680UF 10% 4V 2917
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
40mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
E
Spænding - Nominel
4 V