TPSE476K025R0100
DigiKeys varenummer
478-4143-2-ND - Tape & Reel (TR)
478-4143-1-ND - Afskåret tape (CT)
478-4143-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TPSE476K025R0100
Beskrivelse
CAP TANT 47UF 10% 25V 2917
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
47 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 25 V 2917 (7343 metrisk) 100mOhm
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
100mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
E
Spænding - Nominel
25 V