TPSE337K010R0060 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Similar
KYOCERA AVX
På lager: 95
Datablad
På lager: 0
På lager: 93
På lager: 13
På lager: 162
På lager: 112
330 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 10 V 2917 (7343 metrisk) 60mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.