TPSE227M016H0100 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 141
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 487
Datablad
Parametrisk ækvivalent
På lager: 0
På lager: 0
Direkte
KEMET
På lager: 125
KEMET
På lager: 42
220 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 16 V 2917 (7343 metrisk) 100mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TPSE227M016H0100
DigiKeys varenummer
478-TPSE227M016H0100TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TPSE227M016H0100
Beskrivelse
CAP TANT 220UF 20% 16V 2917
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
100mOhm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,169" (4,30mm)
Spænding - Nominel
16 V