TPSE227K010A0050 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 932
Datablad
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
KEMET
På lager: 0
KEMET
På lager: 500
220 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 10 V 2917 (7343 metrisk) 50mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TPSE227K010A0050
DigiKeys varenummer
478-TPSE227K010A0050TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TPSE227K010A0050
Beskrivelse
CAP TANT 220UF 10% 10V 2917
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
50mOhm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,169" (4,30mm)
Spænding - Nominel
10 V