TPSE106K050H0400
DigiKeys varenummer
478-TPSE106K050H0400TR-ND - Tape & Reel (TR)
478-TPSE106K050H0400CT-ND - Afskåret tape (CT)
478-TPSE106K050H0400DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TPSE106K050H0400
Beskrivelse
CAP TANT 10UF 10% 50V 2917
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 50 V 2917 (7343 metrisk) 400mOhm @ 100kHz
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
400mOhm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,169" (4,30mm)
Spænding - Nominel
50 V