TPSD687M002R0050
DigiKeys varenummer
478-TPSD687M002R0050TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TPSD687M002R0050
Beskrivelse
CAP TANT 680UF 20% 2.5V 2917
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
680 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 2.5 V 2917 (7343 metrisk) 50mOhm @ 100kHz
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
TPSD687M002R0050 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
50mOhm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Spænding - Nominel
2.5 V