TPSD685K050K0600 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
6.8 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 50 V 2917 (7343 metrisk) 600mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TPSD685K050K0600
DigiKeys varenummer
478-TPSD685K050K0600TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TPSD685K050K0600
Beskrivelse
CAP TANT 6.8UF 10% 50V 2917
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TPSD685K050K0600 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
600mOhm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Spænding - Nominel
50 V