TPSD335K050R0800
DigiKeys varenummer
478-2421-2-ND - Tape & Reel (TR)
478-2421-1-ND - Afskåret tape (CT)
478-2421-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TPSD335K050R0800
Beskrivelse
CAP TANT 3.3UF 10% 50V 2917
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3.3 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 50 V 2917 (7343 metrisk) 800mOhm
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
800mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
D
Spænding - Nominel
50 V