TPSD227M010R0150
DigiKeys varenummer
478-5244-2-ND - Tape & Reel (TR)
478-5244-1-ND - Afskåret tape (CT)
478-5244-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TPSD227M010R0150
Beskrivelse
CAP TANT 220UF 20% 10V 2917
Detaljeret beskrivelse
220 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 10 V 2917 (7343 metrisk) 150mOhm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
TPSD227M010R0150 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
150mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
D
Spænding - Nominel
10 V