TPSD227M006A0125 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
220 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 6.3 V 2917 (7343 metrisk) 125mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TPSD227M006A0125
DigiKeys varenummer
478-TPSD227M006A0125TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TPSD227M006A0125
Beskrivelse
CAP TANT 220UF 20% 6.3V 2917
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
TPSD227M006A0125 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
125mOhm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Spænding - Nominel
6.3 V