TPSC336K016R0150 | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | TPSC336K016R0150 |
Beskrivelse | CAP TANT 33UF 10% 16V 2312 |
Producentens standard leveringstid | 13 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 33 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 16 V 2312 (6032 metrisk) 150mOhm |
Datablad | Datablad |
Kategori | ESR (ækvivalent seriemodstand) 150mOhm |
Mfr | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Serie | Monteringstype Overflademontering |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Pakke/hus 2312 (6032 metrisk) |
Varestatus Aktiv | Størrelse/dimension 0,236" L x 0,126" B (6,00mm x 3,20mm) |
Kapacitans | Højde - Monteret (maks.) 0,110" (2,80mm) |
Tolerance ±10% | Producents størrelseskode C |
Spænding - Nominel 16 V | Funktioner Universal |