TPSC226M016Y0150 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 634
Datablad
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 1.060
Datablad
Opgradering
På lager: 481
På lager: 4.853
Similar
Similar
På lager: 766
Vishay Sprague
På lager: 125
Vishay Sprague
KEMET
KEMET
22 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 16 V 2312 (6032 metrisk) 150mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
2312 (6032 Metric) TPS C Code Chip Caps
TPSC226M016Y0150
DigiKeys varenummer
TPSC226M016Y0150-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TPSC226M016Y0150
Beskrivelse
CAP TANT 22UF 20% 16V 2312
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
150mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
2312 (6032 metrisk)
Størrelse/dimension
0,236" L x 0,126" B (6,00mm x 3,20mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,110" (2,80mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
C
Spænding - Nominel
16 V