TPSB336K016H0350 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
33 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 16 V 1411 (3528 metrisk), 1210 350mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TPSB336K016H0350
DigiKeys varenummer
478-TPSB336K016H0350TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TPSB336K016H0350
Beskrivelse
CAP TANT 33UF 10% 16V 1411
Detaljeret beskrivelse
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
350mOhm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Størrelse/dimension
0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,083" (2,10mm)
Spænding - Nominel
16 V