TPSB336K010H0500
DigiKeys varenummer
478-TPSB336K010H0500TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TPSB336K010H0500
Beskrivelse
CAP TANT 33UF 10% 10V 1411
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
33 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 10 V 1411 (3528 metrisk), 1210 500mOhm @ 100kHz
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
500mOhm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1411 (3528 metrisk), 1210
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,083" (2,10mm)
Spænding - Nominel
10 V