TPSB107K006R0250
DigiKeys varenummer
478-3080-2-ND - Tape & Reel (TR)
478-3080-1-ND - Afskåret tape (CT)
478-3080-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TPSB107K006R0250
Beskrivelse
CAP TANT 100UF 10% 6.3V 1411
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 6.3 V 1411 (3528 metrisk), 1210 250mOhm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
TPSB107K006R0250 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
250mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,083" (2,10mm)
Tolerance
±10%
Spænding - Nominel
6.3 V