TPSA685M010R1800 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 2.414
Datablad
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Similar
Similar
Direkte
Vishay Sprague
Direkte
KEMET
Vishay Sprague
KEMET
På lager: 785
6.8 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 10 V 1206 (3216 metrisk) 1,8Ohm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TPSA685M010R1800
DigiKeys varenummer
TPSA685M010R1800-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TPSA685M010R1800
Beskrivelse
CAP TANT 6.8UF 20% 10V 1206
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
1,8Ohm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
A
Spænding - Nominel
10 V