TPSA685K020A1000 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 398
Datablad
Similar
KYOCERA AVX
På lager: 9.845
Datablad
Similar
Vishay Sprague
På lager: 3.790
Vishay Sprague
6.8 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 20 V 1206 (3216 metrisk) 1Ohm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TPSA685K020A1000
DigiKeys varenummer
TPSA685K020A1000-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TPSA685K020A1000
Beskrivelse
CAP TANT 6.8UF 10% 20V 1206
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
1Ohm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
A
Spænding - Nominel
20 V