TPSA106K016S1000V kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
10 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 16 V 1206 (3216 metrisk) 1Ohm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TPSA106K016S1000V
DigiKeys varenummer
478-TPSA106K016S1000VTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TPSA106K016S1000V
Beskrivelse
CAP TANT 10UF 10% 16V 1206
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
1Ohm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Spænding - Nominel
16 V