TPSA105M025R4000 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Direkte
KEMET
På lager: 0
Datablad
Vishay Sprague
1 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 25 V 1206 (3216 metrisk) 4Ohm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TPSA105M025R4000
DigiKeys varenummer
478-TPSA105M025R4000TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TPSA105M025R4000
Beskrivelse
CAP TANT 1UF 20% 25V 1206
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
4Ohm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Spænding - Nominel
25 V