TPME686M025R0055
DigiKeys varenummer
478-9025-2-ND - Tape & Reel (TR)
478-9025-1-ND - Afskåret tape (CT)
478-9025-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TPME686M025R0055
Beskrivelse
CAP TANT 68UF 20% 25V 2917
Detaljeret beskrivelse
68 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 25 V 2917 (7343 metrisk) 55mOhm
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
55mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
E
Spænding - Nominel
25 V