TPME477K010R0030
DigiKeys varenummer
478-3300-2-ND - Tape & Reel (TR)
478-3300-1-ND - Afskåret tape (CT)
478-3300-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TPME477K010R0030
Beskrivelse
CAP TANT 470UF 10% 10V 2917
Detaljeret beskrivelse
470 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 10 V 2917 (7343 metrisk) 30mOhm
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
30mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
E
Spænding - Nominel
10 V