TLN6108M010R0055
DigiKeys varenummer
478-5633-2-ND - Tape & Reel (TR)
478-5633-1-ND - Afskåret tape (CT)
478-5633-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TLN6108M010R0055
Beskrivelse
CAP TANT 1000UF 20% 10V 6030
Producentens standard leveringstid
33 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1000 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 10 V 6030 (15075 metrisk) 55mOhm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
TLN6108M010R0055 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
55mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
6030 (15075 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,571" L x 0,295" B (14,50mm x 7,50mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
6
Spænding - Nominel
10 V