TLJN336M006R8000 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Similar
KYOCERA AVX
På lager: 399
Datablad
På lager: 0
33 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 6.3 V 0805 (2012 metrisk) 8Ohm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TLJ Series
TLJN336M006R8000
DigiKeys varenummer
478-4767-2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TLJN336M006R8000
Beskrivelse
CAP TANT 33UF 20% 6.3V 0805
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TLJN336M006R8000 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
8Ohm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,081" L x 0,051" B (2,05mm x 1,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,039" (1,00mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
N
Spænding - Nominel
6.3 V