THJE336K035RJN
DigiKeys varenummer
478-5700-2-ND - Tape & Reel (TR)
478-5700-1-ND - Afskåret tape (CT)
478-5700-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
THJE336K035RJN
Beskrivelse
CAP TANT 33UF 10% 35V 2917
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
33 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 35 V 2917 (7343 metrisk) 500mOhm @ 100kHz
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
THJE336K035RJN Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Mfr
Monteringstype
Overflademontering
Serie
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,169" (4,30mm)
Kapacitans
Producents størrelseskode
E
Tolerance
±10%
Klassificeringer
AEC-Q200
Spænding - Nominel
35 V
Funktioner
Automotive
Type
Formstøbt
Klasse
Automotive
ESR (ækvivalent seriemodstand)
500mOhm @ 100kHz