THJE227K010AJH kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
KYOCERA AVX
På lager: 25.572
Datablad
Similar
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
På lager: 500
220 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 10 V 2917 (7343 metrisk) 250mOhm @ 100kHz