THJA104K035RJN
DigiKeys varenummer
478-THJA104K035RJNTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-THJA104K035RJNCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-THJA104K035RJNDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
THJA104K035RJN
Beskrivelse
CAP TANT 0.1UF 10% 35V 1206
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.1 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 35 V 1206 (3216 metrisk) 24Ohm @ 100kHz
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Mfr
Monteringstype
Overflademontering
Serie
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Kapacitans
Producents størrelseskode
A
Tolerance
±10%
Klassificeringer
AEC-Q200
Spænding - Nominel
35 V
Funktioner
Automotive
Type
Formstøbt
Klasse
Automotive
ESR (ækvivalent seriemodstand)
24Ohm @ 100kHz