TCTOBL1V106M8R-ZD1
DigiKeys varenummer
478-TCTOBL1V106M8R-ZD1TR-ND - Tape & Reel (TR)
478-TCTOBL1V106M8R-ZD1CT-ND - Afskåret tape (CT)
478-TCTOBL1V106M8R-ZD1DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TCTOBL1V106M8R-ZD1
Beskrivelse
BL- CASE / 106- CAP CODE / POLY
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 35 V 1411 (3528 metrisk) 200mOhm @ 100kHz
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
200mOhm @ 100kHz
Producenter
KYOCERA AVX
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1411 (3528 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm)
Kapacitans
10 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,047" (1,20mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
BL
Spænding - Nominel
35 V