TCSOPL0J476M8R-ZF1 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
KEMET
KEMET
47 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 6.3 V 0805 (2012 metrisk) 150mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TCSOPL0J476M8R-ZF1
DigiKeys varenummer
478-TCSOPL0J476M8R-ZF1TR-ND - Tape & Reel (TR)
478-TCSOPL0J476M8R-ZF1CT-ND - Afskåret tape (CT)
478-TCSOPL0J476M8R-ZF1DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TCSOPL0J476M8R-ZF1
Beskrivelse
PL- CASE / 476- CAP CODE / POLY
Producentens standard leveringstid
48 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
150mOhm @ 100kHz
Producenter
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Kapacitans
47 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,039" (1,00mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
PL
Spænding - Nominel
6.3 V