TCSM1A226M8R-02 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
22 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 10 V 0603 (1608 metrisk) 5Ohm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TCSM1A226M8R-02
DigiKeys varenummer
478-TCSM1A226M8R-02-ND
Producenter
Producentens varenummer
TCSM1A226M8R-02
Beskrivelse
CAP TANT 22UF 20% 10V 0603
Producentens standard leveringstid
48 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
5Ohm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Bulk
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,033" B (1,60mm x 0,85mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,039" (1,00mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
M
Spænding - Nominel
10 V