TCNX476M035R0150E
DigiKeys varenummer
478-13404-2-ND - Tape & Reel (TR)
478-13404-1-ND - Afskåret tape (CT)
478-13404-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TCNX476M035R0150E
Beskrivelse
CAP TANT POLY 47UF 35V 2917
Producentens standard leveringstid
33 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
47 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 35 V 2917 (7343 metrisk) 150mOhm @ 100kHz
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
150mOhm @ 100kHz
Producenter
KYOCERA AVX
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Kapacitans
47 µF
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,059" (1,50mm)
Spænding - Nominel
35 V