TCNL336M016R0200E kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
33 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 16 V 1411 (3528 metrisk), 1210 200mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TCNL336M016R0200E
DigiKeys varenummer
478-13381-2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TCNL336M016R0200E
Beskrivelse
CAP TANT POLY 33UF 16V 1411
Producentens standard leveringstid
33 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
200mOhm @ 100kHz
Producenter
KYOCERA AVX
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1411 (3528 metrisk), 1210
Kapacitans
33 µF
Størrelse/dimension
0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,039" (1,00mm)
Spænding - Nominel
16 V