TCN4337M020R0100E
DigiKeys varenummer
478-13505-2-ND - Tape & Reel (TR)
478-13505-1-ND - Afskåret tape (CT)
478-13505-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TCN4337M020R0100E
Beskrivelse
CAP TANT POLY 330UF 20V 2924
Producentens standard leveringstid
33 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
330 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 20 V 2924 (7361 metrisk) 100mOhm @ 100kHz
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
TCN4337M020R0100E Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
100mOhm @ 100kHz
Producenter
KYOCERA AVX
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
2924 (7361 metrisk)
Kapacitans
330 µF
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,240" B (7,30mm x 6,10mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,079" (2,00mm)
Spænding - Nominel
20 V