TCN4227M016R0070E er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
220 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 16 V 2924 (7361 metrisk) 70mOhm @ 100kHz